Umowa online

Zaktualizowano 3/8/21 przez Krzysztof

Dlaczego umowa online?

Platforma Trans.eu to już znacznie więciej niż tylko giełda transportowa. Daje Ci nowe możliwości pozyskiwania ciekawych i bezpiecznych ofert współpracy. Wiąże się to z koniecznością akceptacji umowy online, której zapisy gwarantują Twojej firmie dostęp do pozagiełdowych funkcjonalności Platformy Trans.eu.

Co zyskujesz?

  1. Możliwość otrzymywania propozycji ładunków bezpośrednio od zaufanych Załadowców i Spedytorów,
  2. Możliwość zawierania stałej współpracy z rzetelnymi Kontrahentami,
  3. Możliwość pozyskiwania ładunków bezpośrednio przez specjalny algorytm Platformy (SmartMatch), który automatycznie zaproponuje Ci dopasowane oferty współpracy.

Co daje mi umowa online?

Nowe funkcjonalności, a co za tym idzie zapisy umowy, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby Twoja praca na Platformie była bardziej bezpieczna. To między innymi z tego powodu będziesz mieć możliwość nawiązywania stałej współpracy z partnerami, którym ufasz.

Ile to kosztuje?

Przejście na umowę online jest całkowicie bezpłatne. Nie zmienią się także stawki za korzystanie z giełdy. Nowa umowa daje Ci jednak dostęp do funkcji, dzięki którym możesz otrzymywać dedykowane oferty frachtów, np. przez algorytm SmartMatch. Jedyne dodatkowe opłaty mogą zostać naliczone za ich akceptację. Stawiamy więc na transparentność - opłaty są pobierane tylko, jeśli Twoja firma zyska na nowych funkcjonalnościach. 

Jeśli zawierasz transakcje na giełdzie (tak jak dotychczas) - żadne dodatkowe kwoty nie zostaną naliczone.

Chcesz przejść na nową umowę online?

Zapoznaj się z jej treścią i zaakceptuj nowe warunki: klikając tutaj

Umowa wejdzie w życie po jej zaakceptowaniu, dzięki czemu od razu możesz korzystać z możliwości, które daje.

Jak to działa?

Cennik mikropłatności znajdziesz tutaj. Wyciąg wszystkich naliczonych mikropłatności znajdziesz w zakładce "Rozliczenia i faktury" na Platformie Trans.eu.

Mikropłatności są naliczane tylko w przypadku akceptacji ładunków pozagiełdowych. Nie ma i nie będzie dodatkowych opłat za korzystanie z giełdy.

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)