Filtrowanie ofert na giełdzie pojazdów - nowe możliwości

Zaktualizowano 5/3/21 przez Diana

Nowe filtry dostępne po kliknięciu w "WIĘCEJ FILTRÓW"

  • Jeśli korzystasz z menu po lewej stronie wybierz moduł "Giełda" następnie "Giełda pojazdów", i kliknij opcję "WIĘCEJ FILTRÓW". Przy zwiniętym menu w górnym pasku wybierz moduł "Giełda" następnie z listy wybierz "Giełda pojazdów", i kliknij opcję "WIĘCEJ FILTRÓW".

Personalizacja zakładek

Istnieje możliwość nadawania nazw zakładkom giełdowym. Jak zostało to rozwiązane? Od dłuższego czasu masz możliwość zapisania określonych parametrów filtrowania pod dowolnie wybraną nazwą. Obecne filtrując oferty giełdowe, korzystając z jednego z ówcześnie zapisanych filtrów nazwa zakładki będzie odpowiadała nazwie zapisanego filtra. Tym samym, aby nadawać nazwy swoim zakładkom giełdowym, zapisuj zestawy filtrów pod odpowiednimi nazwami.

  • Ustawiając odpowiednie parametry filtrowania zapisz filtr klikając "Zapisz".

  • Filtrując tabelę ofert giełdowych na liście rozwijanej skorzystaj z jednego z zapisanych filtrów, a następnie kliknij "Szukaj".

  • W tabeli ofert giełdowych pojawi się zakładka, której nazwa odpowiada nazwie zapisanego filtra.

Filtr ofert ukrytych

Od pewnego czasu na Platformie Trans.eu istnieje możliwość wstrzymania współpracy z Kontrahentem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do artykułu. Masz już możliwość filtrowania ofert od Kontrahentów, z którymi Twoja firma wstrzymała współpracę.

Ważne: Teraz oferty opublikowane przez firmy z którymi współpracę wstrzymano, zostały ukryte. Aby wyświetlić je w tabeli ofert giełdowych zaznacz checkbox "Pokaż ukryte"

  • Przechodząc do opcji "WIĘCEJ FILTRÓW" zaznacz opcję "Pokaż ukryte", a następnie kliknij "Szukaj".

  • Po kliknięciu "Szukaj" w tabeli ofert giełdowych pojawiają się oferty od firm, z którymi współpracę wstrzymano. Nazwy tych firm pozostaną oznaczone kolorem czerwonym.

Edycja określonego parametru filtrowania

Filtrując tabelę ofert giełdowych określasz parametry, które w wynikach wyszukiwania wyświetlamy na górze tabeli w postaci niebieskich etykiet. Teraz klikając na daną etykietę będziesz mieć możliwość jej edycji.

  • Wybrane w parametry filtrowania wyświetlą się w postaci niebieskich etykiet. Kliknij w odpowiednia etykietę aby ją edytować.

  • Edytuj wybrany parametr, a następnie kliknij "Szukaj".

Pamiętaj! Z tego miejsca możesz również usunąć konkretny parametr

  • Aby usunąć określony parametr kliknij "krzyżyk" na niebieskiej etykiecie.

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)