Oferty ładunków z Giełdy widoczne na mapie

Zaktualizowano 27/11/20 przez Ania

Możliwość wyświetlenia dostępnych ofert w widoku mapy przyspieszy Twoją pracę. To wygodna alternatywa dla przeszukiwania tabeli na Giełdzie. Dodaliśmy także opcję wyszukiwania ładunków po trasie przejazdu - wszystkie aktualne oferty będą widoczne na mapie. Ogranicza to konieczność pracy w wielu zakładkach lub ustawiania dużego promienia wyszukiwania w filtrach na Giełdzie ładunków.

Oferty ładunków z Giełdy widoczne na mapie - zalety:

Widok tabeli z ładunkami ofert na Giełdzie nie zawsze jest najwygodniejszy, zwłaszcza jeśli szukasz doładunku na trasie. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które może okazać się pomocne - dostęp do propozycji ładunków na mapie. 

Dlaczego warto wypróbować?

 • na mapie od razu zobaczysz, jak przebiega określona trasa - jeden rzut oka wystarczy, żeby precyzyjnie określić lokalizację punktu załadunku i rozładunku;
 • oferta jest dla Ciebie? Od razu możesz podejrzeć jej szczegóły, porozmawiać lub negocjować! 
 • jeśli szukasz doładunku, na mapie zobaczysz rozmieszczenie i ilość ofert w danych lokalizacjach - możesz szybciej zdecydować, gdzie warto pojechać.

Jak to działa? 

 1. Zaloguj się na Platformę Trans.eu i przejdź do zakładki Mapa. Widok dużej mapy otworzy się w nowym oknie, aby było Ci wygodniej pracować.
 2. Wpisz wybraną lokalizację, następnie kliknij ikonę “ładunku”, aby wyświetlić wszystkie oferty dostępne w domyślnie ustawionym obszarze.
 3. Zobaczysz liczbę dostępnych ofert i ich rozmieszczenie. Możesz użyć filtrów, aby otrzymać bardziej dopasowane wyniki.
 4. Jeśli znajdziesz interesującą propozycję, kliknij ją na liście po lewej stronie i zapoznaj się z jej szczegółami.
 5. Możesz ją zaakceptować lub negocjować. Jeśli negocjujesz, pamiętaj, że oferta zostanie przeniesiona. Znajdziesz ją na Giełdzie w zakładce “Obserwowane” oraz w zakładce Frachty.
 6. Możesz szukać ładunków na określonej trasie - zacznij od podania lokalizacji.
 7. Kliknij ikonę “ładunku” poniżej wpisanych lokalizacji i wybierz opcję “Szukaj wzdłuż trasy”. Użyj filtrów, jeśli jest taka potrzeba.
 8. W ten sposób otrzymasz wyniki, które pozwolą Ci na doładunek na trasie przejazdu. Gotowe!

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)