Edycja trasy na podglądzie oferty z Giełdy ładunków w nowej odsłonie

Zaktualizowano 31/10/19 przez Kasia

Wiedząc, jak istotna jest każda sekunda negocjacji z kontrahentem i każdy kilometr trasy przejechany na pusto, wdrożyliśmy znane Wam ze starszego Transa rozwiązanie, w lepszej odsłonie. Teraz podczas pracy na Giełdzie ładunków można dowolnie modyfikować parametry trasy i w każdej chwili powrócić do ustawień rekomendowanych.

Dlaczego edycja trasy w podglądzie oferty?

Wybór optymalnej trasy ma dla przewoźnika ogromne znaczenie. Liczba przejechanych kilometrów to nie tylko czas pracy kierowców i odległości między miejscem załadunku i rozładunku. To także albo przede wszystkim pieniądze, które można dzięki nim zarobić lub stracić. Dlatego przed podjęciem ładunku, już na etapie negocjacji ceny warto sprawdzić, jaka trasa będzie najlepsza pod względem ekonomicznym i czasowym.

W oknie oferty w podglądzie dużej mapy wprowadziliśmy możliwość zmiany przebiegu trasy i kalkulacji jej kosztów. Dzięki temu możesz sprawdzić trasę alternatywną, dodawać i usuwać punkty na trasie oraz decydować o ich kolejności, szybko i sprawnie, także w trakcie negocjacji stawki.

Co istotne, na nowej wersji Giełdy ładunków nie tylko przetestujesz różne opcje trasy, ale też bez problemu wrócisz do ustawień rekomendowanych, jeśli uznasz, że są najlepsze, co na starszej wersji Transa nie było niemożliwe.

Jak działa edycja trasy w podglądzie oferty z Giełdy ładunków?

  • Po kliknięciu "Pokaż dużą mapę" w oknie szczegółów oferty na giełdzie, otwiera się nowe okno z rekomendowaną trasą przejazdu.
  • Po lewej stronie ekranu widzisz wszystkie informacje o ładunku - m.in cenę, kontrahneta, osobę kontaktową.
  • Wyświetloną na mapie trasę możesz modyfikować, dodając i usuwając punkty na trasie lub zmieniając ich kolejność, korzystając z menu po lewej stronie.
  • Wprowadzone zmiany możesz cofnąć klikając "Przywróć rekomendowane parametry trasy" - przycisk znajduje się w sekcji "Informacje o frachcie".


Na ile ten materiał był pomocny?