Automatyczne odświeżanie ofert na Giełdzie ładunków

Zaktualizowano 2/1/20 przez Kasia

Na nowej Platformie Giełda ładunków odświeża się automatycznie, dostarczając nowe propozycje ładunków do przeglądania, bez zbędnego klikania.

Dlaczego automatyczne odświeżanie ofert?

Zależy nam na tym, żeby praca na nowej Giełdzie ładunków przebiegała sprawnie i skutecznie. Zrozumieliśmy, że odświeżanie listy przez klikanie w przycisk było nieintuicyjne i utrudniało Wam pracę, dlatego postanowiliśmy wprowadzić inne rozwiązanie - proste, ale skuteczne automatyczne aktualizowanie ofert w czasie rzeczywistym.

Najnowsze oferty będą pojawiać się na górze listy i będą dodatkowo podświetlone, żeby możne je było szybko odnaleźć.

Poza tym, że uciążliwe odświeżanie przez klikanie przechodzi do historii, to rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę. Dzięki niemu na nowej Giełdzie jest więcej aktualnych ofert, które pojawiają się szybciej, niż na starszej wersji Transa, na której ładunki publikowane są paczkami, dlatego ostatecznie pojawiają się później.

Jak działa automatyczne odświeżanie ofert na Giełdzie ładunków?

  • Rozpocznij od zdefiniowania filtrów - określ, jakie typy ładunków i kierunki Cię interesują.
  • Jeśli jesteś na szczycie listy ofert, nowe ładunki pojawiać się będą automatycznie na samej górze. Co więcej, będą podświetlone.
  • Jeśli przeglądasz listę ładunków, pojawi się przycisk "Odśwież listę" z licznikiem informujący o liczbie nowych ofert, które zostały opublikowane od ostatniego odświeżenia. Kliknięcie przeniesie Cię na górę listy i uruchomi zaczytanie najświeższych propozycji.
  • Jeśli akurat masz otwarte okno ze szczegółami oferty, o nowych propozycjach także poinformuje Cię przycisk "Odśwież listę" z licznikiem.


Na ile ten materiał był pomocny?