Usprawnienia w module Awizacje

Zaktualizowano 26/8/22 przez Szczepan

Kto może skorzystać z tej funkcji?

  • Funkcja dostępna dla użytkowników Platformy Trans.eu (Trans for Carriers oraz Trans for Forwarders), którzy mają wykupiony produkt Dock Scheduler i moduł Awizacje.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak zarządzać układem kolumn w module Awizacje
  • jak sprawdzić szczegóły frachtu
  • jak dodać i edytować uwagi dotyczące awizacji

Zarządzanie układem kolumn

Użytkownik może dowolnie zarządzać układem kolumn w module Awizacje. Możesz wybrać, które kolumną są wyświetlane, oraz w jakiej kolejności.

Kliknij na symbol trzech kropek w prawym górnym rogu tabeli i wybierz kolumny. Możesz włączyć/wyłączyć widoczność dla danych: Data operacji, Kierowca, Magazyn, Nr pojazdu i naczepy, Nr referencyjny, Rozładunek, Stanowisko, Status, Typ operacji, Uwagi przewoźnika, Załadunek.

Zmień kolejność wyświetlanych kolumn przeciągając ją w wybrane miejsce. Najedź kursorem na nazwę kolumny, po czym kliknij w pojawiające się pole przed nazwą i przeciągnij kolumnę w prawo lub lewo.

Czy wiesz, że...
Pojawiająca się niebieska linia przy przeciąganiu kolumny pokaże Ci, gdzie pojawi się kolumna gdy już ją puścisz.

Przekierowanie do modułu Zlecenia/Frachty 

W szczegółach wybranej Awizacji masz możliwość przejścia do Zlecenia/Frachtu z którego została utworzona Awizacja. W ten sposób możesz sprawdzić szczegóły jakie zostały zapisane w Zleceniu/Frachcie.

Kolumna uwagi wewnętrzne dostępna na liście Awizacji

Zarządzając kolumnami na liście awizacji masz możliwość dodania kolumny uwagi wewnętrzne. Podgląd uwag dostępny jest również z poziomu szczegółów danej Awizacji. W ten sposób każdy z zainteresowanych ma możliwość przeglądnięcia dodatkowych informacji o Awizacji.


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)