Transporto priemonės pridėjimas

Atnaujinta 9/8/22 paviešinta Anna

Pridėkite turimą transporto priemonę iš savo parko į transporto priemonių biržą ir padidinkite galimybes greitai rasti krovinį. Ekspeditoriai ir siuntėjai susisieks su jumis, jei jūsų transporto priemonės pasiūlymas atitiks jų poreikius.

Pridėkite turimą transporto priemonę:

 1. Pirmasis pasiūlymo įtraukimo į biržą būdas: eikite į Transporto priemonių biržos modulį, tada pasirinkite Pridėti transporto priemonės pasiūlymą.

 1. Antrasis būdas įtraukti pasiūlymą į biržą: eikite į modulį Mano transporto priemonės pasiūlyma“, tada pasirinkite parinktį Pridėti transporto priemonės pasiūlymą.

 1. Nauja! Dabar turite papildomą būdą įtraukti transporto priemonių pasiūlymus į biržą. Eikite į skirtuką Transporto priemonių parkas. Iš sąrašo pasirinkite transporto priemonę, kurią norite paskelbti biržoje, ir spustelėkite ją. Tada transporto priemonės skyrelyje spustelėkite Daugiau. Išskleistame sąraše pasirinkite Pridėti transporto priemonės pasiūlymą.

 1. Užpildykite transporto priemonės parametrus.
 1. Pridėkite laiką ir pasiekiamumo vietą rankiniu būdu įvesdami arba pažymėdami vietą tiesiai žemėlapyje.

 1. Pasirinkite vietą ir išsaugokite nustatymus.
 1. Spustelėkite Pridėti transporto priemonės pasiūlymą.
 1. Pridėtas pasiūlymas bus rodomas skirtuke Mano pasiūlymai.

Jūsų pridėti transporto priemonių pasiūlymai skelbiami tiesiogiai Transporto priemonių biržoje, kurią rasite virš modulio Mano transporto priemonių pasiūlymai kairėje pusėje.

„Trans.eu“ Platformoje, modulyje Mano transporto priemonių pasiūlymai, galite matyti ne tik tam tikru metu biržoje paskelbtus pasiūlymus (skirtukas Mano pasiūlymai), bet ir išsamią Jūsų pridėtų transporto priemonių istoriją (skirtukas Archyvas).

Transporto priemonės pasiūlymas kelioms iškrovimo vietoms

„Trans.eu“ Platformoje jau turite galimybę pridėti transporto priemonių pasiūlymus kelioms iškrovimo vietoms. Transporto priemonės pridėjimo formoje atsirado dvi naujos parinktys. Dėl to jums nebereikia kopijuoti pasiūlymų, kai pridedate juos kelioms kryptims.

 1. Naudodamiesi žemėlapiu galite pažymėti Jus dominančias iškrovimo vietas:
 • Visą šalį
 • Dideles administracines teritorijas, pvz. provincijas
 • Konkrečius pašto kodus

  Norėdami tai padaryti, naudokite + ir - mygtukus žemėlapyje
Vienu metu galite pasirinkti iki 10 iškrovimo vietų.

 1. Taip pat galite pridėti ir keisti iškrovimo vietas rankiniu būdu. Naudokite mygtuką Pridėti vietą ir įveskite jus dominančias vietas.

Jūsų pasiūlymą matys kiekvienas transporto priemonių biržos vartotojas, paieškos filtruose pasirinkęs bent vieną iškrovimo vietą iš jūsų sąrašo.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)