Filtravimas transporto priemonių biržoje - naujos galimybės

Atnaujinta 29/7/21 paviešinta Diana

Naujus filtrus galite pamatyti spustelėję "DAUGIAU FILTRŲ"

  • Jei naudojate kairėje esantį meniu, pasirinkite modulį "Birža", tada "Transporto priemonių birža" ir spustelėkite "DAUGIAU FILTRŲ". Viršutinėje juostoje sutraukus meniu, pasirinkite modulį "Birža", tada sąraše pasirinkite "Transporto priemonių birža" ir spustelėkite "DAUGIAU FILTRŲ"

Skirtukų personalizacija

Šiuo metu yra galimybė suteikti biržoje esantiems skirtukams pavadinimus. Kaip tai buvo išspręsta? Jūs galite išsaugoti tam tikrus filtravimo parametrus bet kuriuo pasirinktu pavadinimu. Dabartiniai filtravimo pasiūlymai, naudojant vieną iš tuo metu išsaugotų filtrų, skirtuko pavadinimas atitiks išsaugoto filtro pavadinimą. Taigi, norėdami pavadinti biržos skirtukus, išsaugokite filtrų rinkinius atitinkamais pavadinimais.

  • Nustatę tinkamus filtravimo parametrus, išsaugokite filtrą spustelėdami "Išsaugoti".

  • Filtruodami biržos lange esančius pasiūlymūs, naudokite vieną iš išsaugotų filtrų ir spustelėkite"Ieškoti".

  • Biržos pasiūlymų lentelėje pasirodys skirtukas su išsaugoto filtro pavadinimu.

Paslėptų pasiūlymų filtras

Kurį laiką "Trans.eu" platforma teikia galimybę sustabdyti bendradarbiavimą su partneriu. Jei norite sužinoti daugiau, eikite į straipsnį. Jūs jau turite galimybę filtruoti rangovų, su kuriais jūsų įmonė sustabdė bendradarbiavimą, pasiūlymus.

Svarbu: dabar paslėpti bendrovių, su kuriomis sustabdytas bendradarbiavimas, paskelbti pasiūlymai. Norėdami juos matyti biržos lange, pažymėkite "Rodyti paslėptus"

Paspaudę "DAUGIAU FILTRŲ" pažymėkite parinktį "Rodyti paslėptus" ir spustelėkite "Ieškoti".

Paspaudę mygtuką "Ieškoti", pamatysite įmonių, su kuriomis bendradarbiavimas buvo sustabdytas, pasiūlymus. Šių įmonių pavadinimai bus pažymėti raudonai.

Filtro redagavimas

Filtruodami biržoje esančius pasiūlymus, nurodote parametrus, kurie rodomi paieškos rezultatuose lentelės viršuje mėlynų etikečių pavidalu. Dabar galite redaguoti etiketę spustelėdami ją.

  • Pasirinkti filtravimo parametrai bus rodomi mėlynų etikečių pavidalu. Norėdami juos redaguoti, pasirinkite atitinkamą etiketę.

  • Redaguokite pasirinktą parametrą ir paspauskite "Ieškoti"

Svarbu! Šioje vietoje taip pat galite pašalinti pasirinktą parametrą

Kad pašalinti atitinkamą parametrą, paspauskite "x" mėlynoje etiketėje.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)