TfS Monitoringas

Atnaujinta 7/10/20 paviešinta Ania

Transporto priemonių monitoringas tai jau standartas. Krovinio siuntėjui informacija apie tai, kada tiksliai kroviniai atsiras iškrovimo vietoje yra labai svarbi. Štai kodėl naujoje Trans.eu Platformoje atsirado modulis, kurio dėka partneriai gali lengvai paprašyti suteikti prieigą prie stebėjimo (monitoringo).

Kaip klientas Jus galite reikalauti savo krovinių monitoringo opciją iš partnerių ir tiesiogiai iš Platformos galite patikrinti kas vyksta maršrute.

Kaip sukurti monitoringo užduotį?

Pereikite prie modulio Išsiųstų Krovinių telematika ir atidarykite skirtuką Nauji. Priėmę pasiūlymą, sąraše rasite naują užduotį, kurią galite išsiųsti vežėjui. Priėmęs stebėjimo užduotį, jis užpildo visus su pervežimu susijusius duomenis. Nuo šios akimirkos žinosite kas vyksta su Jūsų kroviniu.

Modulyje Krovinių telematika skirtuke „Aktyvūs“ rasite informaciją apie užduoties eigą. Monitoringas prasidės 30 minučių prieš pakrovimą.

Monitoringo informacija

Jei pervežimo momentu atsitiks kažkas netikėto, Jus gausite įspėjimą su įvykio aprašymu ir informacija apie numatomą vėlavimą. Naujame lange galite peržiūrėti išsamų įvykių sąrašą. Čia rasite informaciją apie kiekvieną veiksmą, susijusį su pervežimo vykdymu.

Signalas išsijungia kai transporto priemonė įvažiuoja į iškrovimo vietą ir:

  1. Išvažiavus iš paskutinės operacijos zonos;
  2. Praėjus 30 minučių nuo įvažiavimo į paskutinę operacijų zoną, jei transporto priemonė iš jos neišvažiavo;
  3. Jei transporto priemonė nepateko į paskutinę operacijos zoną, praėjus 24 valandoms po planuojamos paskutinės operacijos.

Tada monitoringo užduotis keičia būseną į "Baigta".

Krovinio stebėjimo galimybės dėka, Jus gausite prieigą prie informacijos kas vyksta su Jūsų kroviniu.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)