TfC Monitoringas

Atnaujinta 28/9/20 paviešinta Ania

Monitoringas tai jau norma. Nenuostabu, galimybė greitai rasti transporto priemonės buvimo vietą, identifikuoti vairuotojus ir stebėti jų vairavimo stilių tai tik keli monitoringo pranašumai. Kitas yra bendradarbiavimo su klientu tobulinimas, todėl į naują Trans.eu Platformos versiją buvo įtrauktas modulis, leidžiantis efektyviai keistis informacija su Jūsų partneriais.

Kaip veikia vežėjų monitoringas?

Naudojantis Platforma, Jūsų krovinių siuntėjas gali paprašyti Jus atlikti krovinių stebėjimą, kad būtų galima sekti pervežimo maršrutą ir išsiųsti Jums užduotį, susijusią su stebėjimu. Norėdami visiškai išnaudoti stebėjimo modulio teikiamas galimybes:

  1. Užpildykite savo transporto priemonių parko informaciją,
  1. Sukurkite paskyrą vairuotojams,
  2. Įdiekite TransTask programėlę į savo vairuotojų telefonus.

Monitoringo užduoties priėmimas žingsnis po žingsnio:

  1. Pereikite prie modulio Krovinių telematika,
  2. Pasirinkite skirtuką Nauji,
  1. Susipažinkite su išsamia užduoties informacija ir priimkite sprendimą,
  1. Priimkite arba atmeskite užduotį.

Jeigu monitoringo užduotį nusprendėte atmesti, prašome,nurodyti klientui priežastį. Užduotis pereis į Archyvo skirtuką, o Jūsų partneris gaus atsakymą.

Jei neabejojate, priimkite užduotį, užpildykite duomenis ir patvirtinkite sutikimą. Jei pasirinkote mobiliosios telematikos opciją, iš sąrašo pasirinkite teikėją, prisijunkite ir pasirinkite automobilį. Jei Jūsų telematikos paslaugų teikėjas nėra įtrauktas į sąrašą, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

Monitoringo veikimo principai Trans.eu Platformoje

Signalas iš telematikos prietaisų, susijusių su užduotimi, klientui bus pateiktas likus 30 minučių iki jos pabaigos. Klientas gaus informaciją apie transporto priemonės būklę ir vietą. Detalesnę informaciją galima rasti modulyje Krovinių telematika.

Jei pervežimo momentu atsitiks kažkas netikėto, Jūsų vairuotojas gali atsiųsti Jums informaciją naudodamas Trans Task programėlę. Gausite įspėjimą, kuriame bus įvykio aprašymas ir informacija apie vairuotojo numatomą vėlavimą. Naudodamasis programėle, vairuotojas taip pat gali patvirtinti registraciją iškrovimui ir užduoties užbaigimą. Tada monitoringo būsena pasikeis į užbaigtą.

Duomenų apsikeitimas dėl transporto priemonės buvimo vietos užduotyje nutrūksta ( sustabdomas) kai transporto priemonė įvažiuoja į iškrovimo vietą:

  1. Išvažiavus iš paskutinės operacijos zonos;
  2. Praėjus 30 minučių nuo įvažiavimo į paskutinę operacijų zoną, jei transporto priemonė iš jos neišvažiavo;
  3. Jei transporto priemonė nepateko į paskutinę operacijos zoną, praėjus 24 valandoms po planuojamos paskutinės operacijos.

Tada monitoringo užduotis keičia būseną į užbaigtą.

Krovinio stebėjimo galimybės dėka, Jūsų krovinio siuntėjas turi greitą prieigą prie naujausios informacijos apie tai kas vyksta su kroviniu.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)