TfF Monitoringas

Atnaujinta 7/10/20 paviešinta Szczepan

Transporto priemonių monitoringas tai jau standartas. Monitoringas ne tik suteikia galimybę labiau kontroliuoti transporto priemonę ir jos vairuotoją, bet ir gerina bendradarbiavimą su partneriu. Todėl naujojoje Trans.eu Platformoje atsirado modulis, leidžiantis Jūsų partneriams efektyviai keistis informacija apie krovinius gabenančių transporto priemonę.

Kaip klientas Jus galite reikalauti savo krovinių monitoringo opciją iš partnerių ir tiesiogiai iš Platformos galite patikrinti kas vyksta maršrute.

Kaip sukurti monitoringo užduotį?

Pereikite prie modulio Krovinių telematika (ekspeditorius) ir atidarykite skirtuką Nauji.

Priėmę pasiūlymą, sąraše rasite naują užduotį, kurią galite išsiųsti vežėjui. Priėmęs stebėjimo užduotį, jis užpildo visus su pervežimu susijusius duomenis. Nuo šios akimirkos žinosite kas vyksta su Jūsų kroviniu.

Modulyje Krovinių telematika (ekspeditorius) skirtuke „Aktyvūs“ rasite informaciją apie užduoties eigą. Monitoringas prasidės 30 minučių prieš pakrovimą.

Kaip veikia monitoringas Tranas.eu Platformoje?

Jei pervežimo momentu atsitiks kažkas netikėto, Jus gausite įspėjimą su įvykio aprašymu ir informacija apie numatomą vėlavimą. Naujame lange galite peržiūrėti išsamų įvykių sąrašą. Čia rasite informaciją apie kiekvieną veiksmą, susijusį su pervežimo vykdymu.

Signalas išsijungia kai transporto priemonė įvažiuoja į iškrovimo vietą ir:

  1. Išvažiavus iš paskutinės operacijos zonos;
  2. Praėjus 30 minučių nuo įvažiavimo į paskutinę operacijų zoną, jei transporto priemonė iš jos neišvažiavo;
  3. Jei transporto priemonė nepateko į paskutinę operacijos zoną, praėjus 24 valandoms po planuojamos paskutinės operacijos.

Tada monitoringo užduotis keičia būseną į "Baigta".

Krovinio stebėjimo galimybės dėka, Jus gausite prieigą prie informacijos kas vyksta su Jūsų kroviniu.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)