Nuolatiniai maršrutai ekspeditoriui kaip siuntėjui

Atnaujinta 9/5/22 paviešinta Anna

Vienoje vietoje galite valdyti krovinių vežimo fiksuotu maršrutu sąlygas ir nusiųsti jas patikrintiems vežėjams. Pamirškite apie el. laiškų siuntimą ir telefono skambučius. Dabar galite valdyti bendradarbiavimą su partneriais keliais pelės paspaudimais.

Nuolatinio maršruto siuntimas

 1. Nustatykite nuolatinį maršrutą rangovams pasirinkdami modulį Nuolatiniai maršrutai su vežėjais ir spustelėdami Pridėti maršrutą.

Pamatysite langą su galimybe pridėti maršrutą. Užpildykite informaciją:

 • Maršruto duomenys - čia įveskite nuolatinio maršruto pavadinimą, įveskite išsamią informaciją apie pakrovimo ir iškrovimo vietą, tada spustelėkite Toliau
 • Užpildykite informaciją apie krovinį, tada spustelėkite Toliau

 • Nurodykite bendradarbiavimo su vežėjais sąlygas.
 • Pasirinkite vežėją iš savo kontaktų sąrašo
  Norėdami patikrinti, kaip įtraukti įmonę į rangovų sąrašą, spustelėkite čia

 • Įveskite nuorodos numerį, nustatykite fiksuotą kainą ar tarifą už kilometrą ir atsiskaitymo už suteiktą paslaugą datą.

Už kiekvieną priimtą krovinį, vykdomą fiksuotais maršrutais, imamas mokestis "No touch" pagal kainoraštį. Galite pasirinkti, kam jis bus taikomas, arba galite paskirstyti per puse su vežėju
 • Nustatykite bendradarbiavimo sąlygų trukmę
 • Taip pat galite nurodyti planuojamų pervežimų laikotarpius. Norėdami tai padaryti, užpildykite planuojamo gabenimo tipą.
 • Pasirinktinai galite nustatyti ir užsakymo sąlygas. Jie bus priskirti visiems užsakymams, kurie sukurti kaip nulatiniai maršrutai.
Pasirinkus automatinio užsakymų siuntimo parinktį, rangovui patvirtinus krovinį, automatiškai bus sukurtas patvirtintas užsakymas.

Spustelėkite mygtuką Siųsti vežėjui, jei norite pereiti prie kito veiksmo.

 1. Jūsų sukurtas nuolatinis maršrutas automatiškai perkeliamas į skirtuką Pagal derybas. Būsena "Laukiama" informuoja jus, kad fiksuoto maršruto pasiūlymas buvo išsiųstas vežėjui, kuris, perskaitęs visą informaciją, gali patvirtinti, ištrinti ar atmesti siūlomas sąlygas.

Taip pat galite patikrinti nuolatinio maršruto pasiūlymo būseną skirtuke "Nuolatnia maršrutai su vežėjais". Pavyzdžiui, informacija 0 + 1 jums parodys, kiek vežėjų sutiko su sąlygomis ir kiek bendrovių vis dar turi su jomis sutikti. Spustelėję eilutę galite patikrinti maršruto duomenis ir krovinio informaciją.

Rangovas atmetė nuolatinio maršruto pasiūlymą

Jei vežėjas atmeta nuolatnio maršruto pasiūlymą, jis turės nurodyti atmetimo priežastį. Tokiu būdu jis gali derėtis dėl sąlygų. Išsamią informaciją apie atmetimą rasite spustelėję skirtuką Pagal derybas.

Peržiūrėję pasiūlymo sąlygų ir sąlygų atmetimo priežastį, galite juos redaguoti. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Daugiau ir tada Redaguoti sąlygas.

Dabar galite redaguoti bendradarbiavimo su vežėju sąlygas. Atlikę pakeitimus spustelėkite Siųsti vežėjui.

Nuolatinio maršruto pasiūlymo būsena pasikeis į Laukiama.

Nuolatinio maršruto pasiūlymas patvirtintas

Jei norite patikrinti, kiek vežėjų patvirtino nuolatinio maršruto pasiūlymą, spustelėkite Nuolatiniai maršrutai su vežėjais. Pavyzdžiui, nurodyto nuolatinio maršruto numeris 1 reiškia, kad pasiūlymą patvirtino vienas vežėjas. Spustelėdami pamatyti vežėjus, galite patikrinti išsamią nuolatinio maršruto informaciją.

Vežėjams, kurie patvirtino nuolatinio maršruto pasiūlymą, galite nustatyti balansavimo metodą

 • Rankinis sekos valdymas

Galite nuspręsti dėl rangovų rodymo eilės tvarkos. Tiesiog pasirinkite įmonę it vilkite ją į norimą sąrašo eilę.

 • Procentai

Čia galite nustatyti numatomą vežėjų dalį iš visų užsakymų.

Vežėjų tvarka sąraše bus automatiškai nustatyta, kad kiekvienas vežėjas įvykdytų numatytą užsakymų skaičių. Nustačius procentą, spustelėkite Išsaugoti.

Nustačius procentą, pokytis bus matomas skirtuke Aktyvus.

 • Transporto limitai

Nustatykite numatomus užsakymų apribojimus vežėjams, vykdantiems pervežimus tam tikru maršrutu. Krovinių pasiūlymai bus automatiškai siunčiami vežėjams tokia tvarka, kad kiekvienas iš jų gautų tiek užsakymų, kiek yra nustatyta pagal limitą.

Nustatę užsakymo apribojimus, spustelėkite Išsaugoti

Siuntėjas sustabdo nuolatinį maršrutą

Jei nuspręsite sustabdyti užsakymo vykdymą su nurodytu vežėju, spustelėkite Nuolatiniai maršrutai su vežėjais, tada šalia Jus dominantis maršrutas žr.

Pasirinkite rangovą, su kuriuo norite sustabdyti užsakymo vykdymą kaip nuolatinio maršruto dalį. Spustelėkite žalią mygtuką šalia lauko Veikla, kad jis taptų pilkas. Jei nuspręsite tęsti užsakymą, paspauskite mygtuką, kad jis taptų Žalias.

Vežėjas sustabdo nuolatinį maršrutą

Jei vežėjas nuspręs sustabdyti užsakymo vykdymą, jo įmonė bus pilka maršruto duomenų ir krovinio charakteristikų skirtuke Aktyvus.

Spustelėjus įmonės pavadinimą, dešinėje atsiras stalčius su išsamia informacija.

Rangovas pašalina nuolatinio maršruto pasiūlymą

Jei rangovas nesidomi bendradarbiavimo pasiūlymu kaip fiksuoto maršruto dalimi, jis gali jį pašalinti. Tada išsamioje informacijoje jis bus perkeltas į skirtuką Archyvas. Spustelėkite lauką su vežėjo įmonės pavadinimu, kad patikrintumėte išsamią pasiūlymo informaciją.

Statusas Baigta, reiškia, kad užsakymas įvykdytas. Norėdami pradėti naują užsakymą, galite pasinaudoti jau įvykdyto užsakymo šablonu.

Pasirinkite naują vežėją. Galite nedelsdami pakeisti bendradarbiavimo sąlygas ir išsiųsti pasiūlymą rangovui spustelėdami Siųsti vežėjui.

Bendradarbiavimo su vežėju sąlygų panaikinimas

Jei nuspręsite ištrinti nuolatinio maršruto pasiūlymą vežėjui, spustelėkite Nuolatiniai maršrutai su vežėjais, skirtuką Aktyvus ir įmonės pavadinimą.

Spustelėkite Daugiau, tada Ištrinti bendradarbiavimo su vežėju sąlygas

Jūsų bus paprašyta patvirtinti savo sprendimą.

Bendradarbiavimas su konkrečiu vežėju perkeltas į skirtuką Archyvas.

Redaguoti nuolatinį maršrutą

Spustelėkite Nuolatiniai maršrutai su vežėjais, pasirinkite norimą redaguoti maršrutą, tada spustelėkite tris taškus dešinėje Redaguoti maršrutą.

Atminkite, kad jei maršrutas yra aktyvus, norint redaguoti jo parametrus, reikia visų jį palaikančių vežėjų patvirtinimo.
Kad ankstesnės sąlygos galiotų tol, kol bus priimtos naujos, sistema sukurs redaguoto maršruto kopiją, todėl jūsų bus paprašyta pakeisti fiksuoto maršruto pavadinimą.

Atlikite pakeitimus ir spustelėkite Siųsti vežėjams.

Kol bus priimtos naujos sąlygos, maršrutas bus matomas skirtuke Pagal derybas būsena Laukiama.

Vežėjui patvirtinus naujas sąlygas, maršrutas bus perkeltas atgal į skirtuką Aktyvus.

Redaguoti krovinį

Spustelėkite Nuolatinia maršrutai su vežėjais, pasirinkite maršrutą, kurio sąlygas norite pakeisti, tada spustelėkite tris taškus dešinėje pusėje, pasirinkdami Redaguoti krovinį.

Atminkite, kad jei maršrutas yra aktyvus, norint redaguoti jo parametrus, reikia visų jį vykdančių vežėjų patvirtinimo.
Kad ankstesnės sąlygos galioja tol, kol bus patvirtintos naujos, sistema sukurs ankstesnio maršruto kopiją, todėl jūsų bus paprašyta pakeisti fiksuoto maršruto pavadinimą.

Atlikite pakeitimus, tada spustelėkite Siųsti vežėjams.

Kol bus patvirtintods naujos sąlygos, pasikeitęs maršrutas bus matomas skirtuke Pagal derybas būsena Laukiama.

Vežėjui patvirtinus naujas sąlygas, maršrutas bus perkeltas atgal į skirtuką Aktyvus.

Vežėjas atmeta vežimo sąlygų pakeitimus

Kai redaguosite fiksuotą maršrutą ar krovinį, vežėjas gali atmesti siūlomus pakeitimus.

Spustelėkite maršrutą ir dešinėje pamatysite atmetimo priežastį. Galite dar kartą redaguoti siūlomas sąlygas spustelėdami Daugiau - Redaguoti sąlygas.

Atlikite pakeitimus, jei norite išsiųsti naują pasiūlymą vežėjui.

Kol bus patvirtintos naujos sąlygos, maršrutas bus matomas skirtuke Pagal derybas būsena Laukiama.

Kai vežėjas sutiks su pakeitimais, maršrutas bus perkeltas iš skirtuko Pagal derybas į skirtuką Esami, pakeisdamas pradinę versiją.

Pridėti krovinį

Galite pridėti naują krovinį naudodamiesi anksčiau fiksuotais maršrutais paskelbtu kroviniu. Spustelėkite Fiksuoti maršrutai su vežėjais, pasirinkite maršrutą, iš kurio norite nukopijuoti krovinį, tada spustelėkite tris taškus dešinėje pusėje, pasirinkdami Pridėti krovinį.

Norėdami sužinoti daugiau apie krovinių patalpinimą platformoje, spustelėkite čia.

Pasirinkite kur norėtumėte patalpinti krovinį:

 • Nuolatiniai maršrutai
 • Jūsų vežėjai - patalpinti pasiūlymą savo vežėjų grupei
 • SmartMatch - algoritmas suras Jums tinkamą vežėją Jūsų kroviniui
 • Birža

Jei krovinys atitinka iš anksto nustatytą automatinę taisyklę, būsite informuotas.

Sužinokite daugiau apie automatines taisykles spustelėdami čia.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)