Privati „CargoON“ birža

Atnaujinta 4/5/23 paviešinta Sylwia

Kas gali naudotis šia funkcija?

Privati birža („Private Spot“) yra prieinama visiems „CargoON“ naudotojams kaip standartinio paketo dalis.

Sužinokite daugiau apie „Private Spot“ „Trans.eu“ tinklaraštyje.

Privati ​​krovinių birža – naujas „Trans.eu“ sprendimas, leidžiantis skelbti krovinių pasiūlymus privačiai pasirinktų vežėjų grupei.

Šiame straipsnyje sužinosite, kaip:

  • pridėti vežėjus prie privačios biržos
  • pakviesti vežėjus, kurie nėra platformos naudotojai, į savo privačią biržą
  • paskelbti krovinius savo privačioje biržoje

Pridėkite vežėjus prie privačios biržos skirtuke „Įmonės“

Kaip ir grupių atveju, tik vežėjai (TFC klientai) ir ekspeditoriai (TFF klientai) gali būti įtraukti į privačią biržą. Siuntėjams, t. y. „CargoON“ klientams, ši parinktis nebus galima.
  1. Privačią biržą galima rasti modulyje „Partneriai“. Skirtuke „Įmonės“ rasite dabartinių partnerių sąrašą.
  1. Spustelėkite šalia pasirinkto partnerio esantį trijų taškų simbolį ir sąraše pasirinkite „Pridėti į privačią biržą“.

Atkreipkite dėmesį į mėlyną žymą, kuri pasirodė šalia šios įmonės stulpelyje „Grupės / Privati birža“ . Tai padės nustatyti, kuri įmonė buvo įtraukta į privačią biržą.

Pridėkite vežėjus prie privačios biržos skirtuke „Privati birža“

Yra dar vienas būdas įtraukti įmonę į privačią biržą. Pridėtas naujas skirtukas: „Privati birža“.

  1. Eikite į skirtuką „Privati birža“ ir spustelėkite mygtuką „Pridėti vežėją“.

  1. Paieškos laukelyje įveskite įmonės, kurią norite įtraukti, duomenis. Pasirinkite įmonę ir patvirtinkite savo pasirinkimą spustelėdami „Išsaugoti“.

Įmonių pašalinimas iš privačios biržos

Taip pat galima pašalinti įmones iš savo privačios biržos. Norėdami tai padaryti, spustelėkite šalia pasirinktos įmonės esantį trijų taškų simbolį ir pasirinkite „Pašalinti iš privačios biržos“.

Atkreipkite dėmesį, kad pašalinus įmonę iš savo rangovų sąrašo, ji taip pat bus pašalinama iš jūsų grupių ir privačios biržos. Nebegalėsite siųsti krovinių įmonei šiais moduliais.

Pakviesti vežėjus, kurie nėra platformos naudotojai, į savo privačią biržą

Ką daryti, jei platformoje nerandate vežėjo, kurį norite įtraukti į savo privačią biržą? Turime tam sprendimą - pasinaudokite galimybe išsiųsti jiems kvietimą registruotis „Trans.eu“ Platformoje (daugiau apie tai sužinokite straipsnyje: Įmonės įtraukimas į partnerių sąrašą).

Partnerių modulyje pasirinkite skirtuką Įmonės ir spustelėkite mygtuką Siųsti kvietimą (viršutiniame dešiniajame skirtuko kampe).

Tada užpildykite kvietimo formą ir pažymėkite laukelį „Pridėti šią įmonę prie privačios biržos“.

Kai vežėjas užsiregistruos Platformoje (visiškai nemokamai), jis bus įtrauktas į jūsų partnerių grupę ir privačią biržą.

Partnerių filtravimas privačioje biržoje

Su naujomis privačios krovinių biržos funkcijomis, skirtuke „Įmonės“ atsiras ir papildoma rangovų filtravimo parinktis. Paspaudę mygtuką FILTRAI šalia rangovų paieškos laukelio, atidarysite filtro langą:

Naudodami rangovo būsenos filtrą galite pasirinkti, ar norite matyti įmones, įtrauktas į privačią biržą, ar tas, kurios nėra įtrauktos.

Krovinių paskelbimas privačioje biržoje

Jei jau žinote, kaip skelbti krovinių pasiūlymus (Kaip pridėti krovinio pasiūlymą?), parodysime, kaip užtikrinti, kad jūsų pasiūlymas būtų paskelbtas tik vežėjams, esantiems jūsų privačioje biržoje.

Pasiūlymo paskelbimo formoje pakeiskite paskelbimo režimo nustatymus. Išplėskite lauką „Gavėjai“ ir sąraše pasirinkite „Privati birža“.

Paskelbkite paruoštą krovinį. Šiuo metu jūsų pasiūlymas bus rodomas privačiai biržai priklausantiems vežėjams. Šie pasiūlymai pažymėti specialia žyma, kuri leidžia vežėjams greitai nustatyti krovinio šaltinį.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)