Biržoje esantys krovinių pasiūlymai yra matomi žemėlapyje

Atnaujinta 29/7/21 paviešinta Ania

Galimybė peržiūrėti aktualius pasiūlymus žemėlapyje pagreitins jūsų darbą. Tai yra patogi alternatyva ieškant pasiūlymų biržoje. Mes taip pat pridėjome galimybę ieškoti krovinių pagal maršrutą - visi dabartiniai pasiūlymai bus matomi žemėlapyje. Tai sumažina poreikį dirbti keliuose skirtukuose arba nustatyti didelį paieškos spindulį biržos filtruose.

Žemėlapyje rodomi biržos krovinių pasiūlymai - privalumai:

Lentelės vaizdas su daugybe pasiūlymų biržoje ne visada yra pats patogiausias, ypač jei jūs norite perkrauti maršrutą. Štai kodėl mes siūlome sprendimą, kuris gali būti naudingas - prieigą prie krovinių pasiūlymų žemėlapyje.

Kodėl verta išbandyti?

 • žemėlapyje iškart pamatysite maršrutą - pakanka vieno žvilgsnio, kad tiksliai nustatytumėte pakrovimo ir iškrovimo vietą;
 • pasiūlymas Jums? Galite peržiūrėti jo informaciją, derėtis ar nedelsdami susitarti!
 • jei ieškote papildomo pakrovimo, nurodytose vietose žemėlapyje pamatysite vietą ir pasiūlymų skaičių - galėsite greitai nuspręsti, kur važiuoti.

Kaip tai veikia?

 1. Prisijunkite prie Trans.eu platformos ir pasirinkite modulį „Žemėlapiai“. Didelis žemėlapio vaizdas bus atidarytas naujame lange, kad jūsų darbas būtų patogesnis.
 2. Įveskite norimą vietą, tada spustelėkite piktogramą „krovinys“, kad būtų rodomi visi numatytojoje vietoje galimi pasiūlymai.
 3. Pamatysite galimų pasiūlymų skaičių ir jų paskirstymą. Norėdami gauti aktualesnius rezultatus, galite naudoti filtrus.
 4. Jei radote Jums tinkamą pasiūlymą, spustelėkite jį kairėje esančiame sąraše ir susipažinkite su informacija.
 5. Galite patvirtinti sandorį arba derėtis. Jei deramasi, prisiminkite, kad pasiūlymas bus perkeltas. Jį rasite biržos skirtuke „Peržiūrėti“ ir skirtuke „Kroviniai“.
 6. Galite ieškoti krovinių konkrečiu maršrutu - pirmiausia įveskite pakrovimo vietą.
 7. Paspauskite „krovinio“ piktogramą po jūsų įvestomis vietomis ir pasirinkite „Ieškoti maršrute“. Jei reikia, naudokite filtrus.
 8. Tokiu būdu gausite rezultatus, kurie leis Jums papildomai pakrauti krovinius. Paruošta!


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)