TfF Išsiųsti kroviniai

Atnaujinta 29/7/21 paviešinta Ania

Ką reiškia modulis "Išsiųsti krovinai"?

Modulis "Išsiųsti kroviniai" tai vieta, kur Jus galite matyti visus Jūsų išsiųstus krovinių pasiūlymus. Jums pakanka tik vieno žvilgsnio, kad patikrinti kuriame etape yra Jūsų pasiūlymas.

Pridėti naują krovinį

Pradėkite nuo krovinio pridėjimo. Užpildykite reikiamą informaciją ir raskite vežėjus. Jei krovinys atitinka vieną iš Jūsų nuolatinių maršrutų, paskelbkite jį pagal jo sąlygas. Kitais atvejais galite nuspręsti, ar laukti pasiūlymų iš kitų partnerių ar pateikti savo pasiūlymą.

Pasirinkite kam siųsti krovinio pasiūlymą. Vežėjų grupės - pirmasis pasirinkimas. Šią grupę galite sukurti modulyje "Partneriai". Jei neturite pastovių vežėjų, galite pasinaudoti algoritmo pagalba. Krovinio pasiūlymas bus išsiųstas labiausiai tinkančiams vežėjams. Trečiasis pasirinkimas yra publikavimas biržoje. Krovinys bus išsiųstas į biržą, tačiau derybas turėsite vesti čia.

Pasirinkite vežėjus, nurodykite pasiūlymo kainą ir galiojimo laiką. Jei norite gauti pasiūlymus iš patikimų vežėjų, naudokite „SmartMatch“ algoritmą. Patalpinkite krovinio pasiūlymą ir laukite atsakymo iš vežėjo. Visus pasiūlymus ir jų būsenas galite rasti vienoje vietoje.

Derybos su Vežėju

  1. Jus turite galimybę atmesti, priimti ar aptarti pasiūlymus. Turite prieigą prie visos derybų istorijos.
  2. Krovinių pasiūlymus Jus galite atmesti arba nukopijuoti ir patalpinti pakartotinai.
  3. Šalims priėmus krovinio pasiūlymą, Jus galite pradėti tvarkyti užsakymą.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)