TfC Kroviniai

Atnaujinta 8/10/20 paviešinta Agata

Naujoje Trans.eu logistikos Platformoje krovinių galite ieškoti Jums jau gerai žinomu būdu iš senosios versijos, t. y. krovinių biržoje. Be to, modulyje „Kroviniai“ jus rasite krovinių pasiūlymų, kurie skiriasi derybų vedimu ir sandorių sudarymo būdais. Peržiūrėkite juos visus ir išnaudokite visas Platformos galimybes.

Kokius pasiūlymus Jus galite rasti krovinių sąraše?

Modulyje "Kroviniai" Jus rasite įvairius krovinių pasiūlymus. Priklausomai nuo krovinio rūšies, galite priimti, atmesti arba derėtis dėl tam tikro pasiūlymo:

  1. Galite priimti arba atmesti pasiūlymus „Pirkti dabar“ režimu.
  1. Pasiūlymai su kaina gali būti derinami - įveskite savo kainos pasiūlymą lauke „Kaina“, o vėliau priimkite arba atmeskite jį.
  1. „SmartMatch“ pasiūlymas reiškia, kad pasiūlymas siunčiamas algoritmo dėka. Algoritmas analizuoja Jūsų įmonės duomenis ir transporto priemonių parką. Jus galite sutikti, priimti ar atmesti šį pasiūlymą, nurodydami priežastis. Tokiu atveju sekantys pasiūlymai bus labiau pritaikyti Jūsų įmonei.
  2. Pasiūlymai biržoje - čia taip pat Jus turite galimybę aptarti pasiūlymo sąlygas, kurie buvo įkelti biržoje.

Kaip derėtis dėl pasiūlymo sąlygų Trans.eu Platformoje?

  1. Perskaitykite išsamią pasiūlymo informaciją - visą informaciją vienoje vietoje rasite kituose skirtukuose.
  1. Nurodykite savo kainos pasiūlymą ir išsiųskite partneriui - palaukite jo atsakymo. Jei jis nuspręs priimti Jūsų pasiūlymą, krovinio lange pamatysite jo pasiūlymą. Jei reikia, išanalizuokite derybų istoriją ir išsiaiškinkite visą reikiamą informaciją apie susitarimus naudodami „Messenger“.
  1. Jeigu pasiūlymas Jums tinka, priimkite krovinį.
  2. Statusas "Laukiama atsakymo" reiškia, kad partneris gavo Jūsų atsakymą. Statuso pakeitimas į "Priimtas" reiškia, kad partneris patvirtino sandorį.

Dabar jis gali užpildyti transporto paraišką tiesiai iš Platformos.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)