Komunikatorius arba "Messenger"

Atnaujinta 1/10/20 paviešinta Ania

„Messenger“ tai įrankis leidžiantis bendrauti su partneriais. Jis duoda galimybę apsikeist reikimą informaciją bei sudaryti sandorius. Taip pat naujoje logistikos Platformoje buvo pridėtos kelios naudingos funkcijos, kurios padės pagerinti darbo procesus.

Trans.eu Platformos naujiena tai "Kontekstai", t.y. pokalbių segmentavimas pagal temas (gauti pasiūlymai, išsiųsti pasiūlymai, užsakymai). Tai palengvina paieškos procesą susijusi su tuo pačiu pasiūlymu ir išsprendžia problemą instaliuojamoje versijoje. Naujas susirašinėjimo langas atrodo daug geriau. Mes adaptavome mūsų "Messenger" pagal daugelyje socialinių tinklų susirašinėjimo principus.

Kaip įjungti komunikatorių arba "Mesenger" naujoje Platformoje?

Norėdami įjungti „Messenger“, tiesiog spustelėkite ženkliuką viršutiniame dešiniajame Platformos kampe:

Kaip naudotis "Messenger"?

Naujame komunikatoriuje arba "Messenger" yra 3 pagrindiniai skirtukai: Kontaktų sąrašas, Pranešimai pagal kontekstą ir Paskutiniai susirašinėjimai. Kontaktų sąrašas ir Paskutiniai susirašinėjimai veikia lygiai taip pat kaip ir instaliuojamoje versijoje.

Norint supaprastinti ir organizuoti darbą verta naudotis pokalbio segmentacijos funkcija pagal konkrečią temą (gauti pasiūlymai, išsiųsti pasiūlymai, užsakymai).

Kaip sudaryti sandorius Trans.eu Platformos komunikatoriuje?

Trans.eu Platformos komunikatoriuje galimybė sudaryti sandorius ribojama transporto priemonių pasiūlymais.Sudaryti sandorius dėl krovinių galima tik lange su pasiūlymo informacija.

Išimtis yra pasiūlymai patalpinti naudojantis insatliuojama versija kur galima sudaryti sandorius per Messenger:

Kaip susirašinėti atskirame komunikatoriaus lange?

Mes suteikėme funkciją „atjungti“ langą, kurio dėka „Messenger“ langą galima laisvai perkelti į kompiuterio darbalaukį. Tokiems pasiūlymams derybų lango neegzistuoja.Vietoj to, kaip ir instaliuojamoje versijoje galite pradėti pokalbį apie pasiūlymą ir ten sudaryti sandorį.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)