Sutartis online

Atnaujinta 28/8/20 paviešinta Krzysztof

Kodėl sutartis online?

Trans.eu platforma yra daug daugiau nei tik krovinių birža. Tai suteikia Jums naujų galimybių gauti įdomių ir saugių bendradarbiavimo pasiūlymų. Tai reiškia, kad reikia sutikti su internetine sutartimi, kurios nuostatos garantuoja jūsų įmonei galimybę naudotis Trans.eu platformos visomis funkcijomis.

Ką gaunate?

  1. Galimybė tiesiogiai iš patikimų siuntėjų ir ekspeditorių gauti krovinio pasiūlymus,
  2. Galimybė užmegzti nuolatinį bendradarbiavimą su patikimais rangovais,
  3. Galimybė įsigyti krovinius tiesiogiai naudojant specialų platformos algoritmą (SmartMatch), kuris automatiškai pateiks jums pritaikytus partnerius bendradarbiavimui.

Ką duoda sutartis online?

Naujos funkcijos ir sutarties nuostatos, buvo suprojektuotos taip, kad jūsų darbas platformoje būtų saugesnis. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl galėsite užmegzti nuolatinį bendradarbiavimą su partneriais, kuriais pasitikite.

Kiek tai kainuoja?

Sutarties pakeitimas į online versiją yra visiškai nemokamas. Kaina už naudojimąsi taip pat nesikeičia. Mes imame tik nedidelį mokestį už kai kuriuos krovinių pasiūlymūs, kurie negalėjo būti matomi senoje platformos versijoje.

Ar norite pereiti prie naujos internetinės sutarties?

Perskaitykite sutarties turinį ir sutikite su naujomis sąlygomis spustelėdami čia

Sutartis įsigalios po to, kai ją patvirtinsite, todėl galėsite iš karto pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis.

Kaip tai veikia?

Mikro mokėjimų kainoraštį rasite čia. Trans.eu platformos skirtuke Atsiskaitymai ir sąskaitos faktūros rasite visų sukauptų mikro mokėjimų išrašą.

Mikro mokėjimai bus priskaičiuoti tik tu atveju, jei tvirtinate krovinius ne biržos ribose. Nėra ir nebus jokių papildomų mokesčių už naudojimąsi birža.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)