TfS Įvertinimai

Atnaujinta 2/8/21 paviešinta Ania

Galimybė įvertinti partnerį atlikus užsakymą yra priemonė, padedanti padidinti krovinių ir transporto priemonių biržoje sudarytų sandorių saugumą. Naujojoje platformoje vertinimo sistema buvo išnagrinėta, ir visa tai tam, kad geriausiai atspindėtų tikrąją bendradarbiavimo su partneriu kokybę priimant teisingus sprendimus.

Naujas požiūris į įvertinimą - 2 svarbiausios pokyčių priežastys:

 1. Klientai, kurie naudojasi instaliuota versija, pranešė mums, kad vertinimas yra neetiškas: mokėjimas už paslaugas buvo pagrįstas pozityviu įvertinimu arba neigiamo įvertinimo pašalinimu. Nuo šiol nusprendėme atskirti bendradarbiavimo įvertinimus nuo klausimų susijusių su mokėjimais (išsami informacija žemiau).
 2. Iki šiol vertinamas buvo bendradarbiavimas, visos nuomonės, netgi prieš daugelis metus buvo įtrauktos į vidutinį įvertinimo vidurkį. Mūsų pramonė yra dinamiška, todėl prieiga prie naujausios informacijos apie partnerių darbo kokybę įvairiais aspektais yra tokia svarbi. Taigi kilo mintis naudoti žymas, kad būtų galima tiksliai įvertinti kiekvieną sąndorį ir kiekvieno priimto krovinio, ir vidutiniam įvertinimų rodikliui yra įtraukiami tik įvertinimai už paskutinius 12 mėnesių ( kas motyvuoja išlaikyti aukštą darbo kokybę kiekvieną dieną).

Viskas padaryta taip, kad vertinimo sistema geriausiai atspindėtų tikrąją bendradarbiavimo su partneriu kokybę priimant teisingus sprendimus.

Įvertinimų naujienos Trans.eu platformoje - išsami informacija:

Kiekvienas platformoje sudarytas sandoris turi būti įvertintas - dėl to informacija apie įmonių bendradarbiavimo kokybę visada bus naujausia ir patikima.
Įvertinimas gali būti įrašytas po iškrovimo dienos nurodytos užsakyme.
30 dienų bėgyje po iškrovimo datos galima palikti atsiliepimą.
Žvaigždžių įvertinimo sistema penkių balų skalėje, kur 1 reiškia nepatenkinamą, o 5 reiškia labai gerą,
Jei rangovą neįvertinate aukščiausiu balu, galite naudoti žymas ir nurodyti vieną iš sričių, kur kažkas nutiko ne taip: dokumentų pristatymas, bendravimas, prekių priežiūra, paslaugos atitikimas susitarimams, gabenimo savalaikiškumas.

Kaip įvertinti?

 • Po kaire puse meniu paspauskite modulį "Įvertinimai", pasirinkite skirtuką "Įvertinti". Iš sąrašo pasirinkite partnerį, kuri norite įvertinti.

 • Prie įvertinimo Jus galite matyti likusį laiką, kad palikti atsiliepimą pagal sandorį.
 • Įvertinkite užsakymą nurodydami žvaigždučių kiekį
 • Vertindami galite pridėti komentarą
 • Žaliojo mygtuko pagalba išsaugokite įvertinimą
Svarbu!
Išsaugoję atsiliepimą, jos keisti galimybės nebus.
 • Išsaugoję atsiliepimą jis atsiras lange
 • Kairėje pusėje atsiras užrašas "Įvertinta" su funkcija atšaukti, kuri bus matoma kairėje apatinėje ekrano dalyje 8 sekundžių bėgyje.

 • Įvertintas sandoris persikelia į skirtuką "Archyvas".

 • Skirtuke "Archyvas" yra taip pat sandoriai su statusu "Nėra įvertinimo", jeigu šis sandoris nebuvo įvertinitas ir laikas jį įvertinti pasibaigė.

Klausimai ir atsakymai

Kas gali įvertinti?

Įvertinti gali bet kuris įmonės darbuotojas, kuris sudarė sandorį.

Kiek kartų galiu įvertinti?

Kiekvienas sudarytas sandoris duoda galimybę jį įvertinti. Vieną sandorį galima įvertinti vieną kartą.

Ką daryti, jeigu nesutinku su gautu įvertinimu?

Į kiekvieną įvertinimą, su kuriuo nesutinkate galima atsakyti vieną kartą, kad išsiaiškintumėte visas abejones ar paaiškintumėte kitos šalies aprašytą problemą.

Su kokiu laikotarpiu yra susiję matomi įvertinimai?

Statistika (partnerių vidutinis reitingas ir pasitenkinimo procentai atskirais užsakymų vykdymo aspektais) apskaičiuojama remiantis paskutinių 12 mėnesių įvertinimais. Kita vertus, įvertinimų sąraše yra visi partnerio gauti įvertinimai.

Kodėl nematau visų savo įvertinimų?

Rodomi yra įvertinimai už paskutinius metus. Senesni įvertinimai neįtraukiami į įvertinimų rodiklį. Be to, įvertinimų sąrašą galite filtruoti pagal suteiktą žvaigždučių skaičių. Aktyvus filtras susiaurina rodomų įvertinimų sąrašą.

Kur galiu patikrinti savo įvertinimus?

Bet kada galite peržiūrėti savo įvertinimų sąrašą modulyje "Įvertinimai" skirtuke "Mano įvertinimai".

Kur galiu patikrinti kitos įmonės įvertinimus?

Kitos įmonės įvertinimus galite pamatyti, peržiūrėdami jos profilį „Partneriai“ modulyje. Be to, informacija apie įvertinimus rodoma daugelyje sistemos vietose, kur galima priimti sprendimą bendradarbiauti su konkrečiu rangovu.

Kaip galiu paprašyti partnerio, kad įvertintų mane?

Partneris informuojamas sistemos pranešimais apie laukiančius įvertinimus. Šiuo metu nėra specialių funkcijų, kad būtų galima siųsti užklausas, kad įvertintų.

Ar yra galimybė filtruoti atsiliepimus?

Taip, žiūrėdami įvertinimus, galite juos filtruoti pagal suteiktą žvaigždučių skaičių. Be to, modulyje "Įvertinimai" yra galimybė naudoti išplėstinį filtrą - įvertinkite bendradarbiavimą ir įvertinta.

Ką reiškia bendras įvertinimas?

Bendras įvertinimas yra visų įvertinimų, gautų nuo 1 iki 5 žvaigždučių skalėje gautų per pastaruosius 12 mėnesių.

Kaip apskaičiuojamas vidutinis įvertinimas?

Bendras įvertinimas už metus / įvertinimų skaičius per paskutinius 12 mėnesių.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)