Dažnai užduodami klausimai

Atnaujinta 16/10/20 paviešinta Ania

Kiek kainuoja prieiga prie naujos Trans.eu Platformos? Kaip prisijungti prie naujos Platformos? Kuo nauja versija skiriasi nuo senos? Atsakymus į šiuos bei kitus aktualius klausimus rasite žemiau.

Kas yra naujoji Trans.eu logistikos Platforma?

Naują Platformą sudaro trys produktai su įrankiais, skirtais krovinių siuntėjams (TfS), ekspeditoriams (TfF) ir vežėjams (TfC). Ją sudaro moduliai, kuriuose atsižvelgiama į tikslinės grupės darbo specifiką ir automatizuojamas kelių transporto valdymas. Ji apima transporto ir krovinių biržą, kurį leidžia Trans.eu bendruomenei pasiūlyti laisvus krovinius ir transporto priemones.

Kaip prisijungti prie naujos Platformos versijos?

Prie naujos Trans.eu Platformos galite prisijungti per naršyklę įrašius adresą: platform.trans.eu. Jungdamiesi nurodykite savo dabartinius duomenis: TransId numerį ir slaptažodį. Jei norite sužinoti, kaip įjungti susirašinėjimo įrankį prisijungus prie naujos Platformos, spustelėkite ČIA.

Kaip atkurti slaptažodį?

Puslapyje platform.trans.eu žemiau prisijungimo lango yra skiltis „Pamiršau slaptažodį“. Sekite instrukciją, kad gautumėte naują slaptažodį.

Kurią naršyklę rekomenduojama naudoti jungiantis prie naujos Platformos versijos?

Rekomenduojama naudoti "Google Chrome" naršyklę. Jeigu Jus naudojate senesnę Windows versiją, pvz. XP arba Vista, rekomenduojama jungtis per "Mozilla Firefox" naršyklę.

Kiek naudotojų gali jungtis prie Platformos sumokėjus vienkartinį abonementinį mokestį?

Prie įmonės paskyros gali jungtis neribotas darbuotojų skaičius. Kiekvienas darbuotojas turi turėti savo profilį.

Ar aš turėsiu prieigą prie savo kontaktų sąrašo naujoje Platformoje?

Naujoje Platformoje galėsite matyti tą patį kontaktų sąrašą.

Ar dabartiniai įvertinimai ir komentarai bus matomi naujoje Platformoje?

Taip, prisijungus prie naujos Platformos, visi įvertinimai ir komentarai bus matomi. Informaciją apie tai kaip veikia naujoji vertinimo sistema galite rasti ČIA.

Kokie yra pagrindiniai naujos Trans.eu Platformos naudojimo pranašumai?

Pagrindiniai naujos Trans.eu Platformos naudojimo pranašumai:

  • greitesnė transporto birža - pasiūlymai iškart atsiranda biržoje;
  • nauja reitingų sistema, leidžianti įvertinti kiekvieną sudarytą sandorį po jo įvykdymo;
  • galimybė pridėti pasiūlymus kelių tipų kėbulams;
  • krovinių paiešką pasirinktuose regionuose;
  • galimybė pridėti laisvos transporto priemonės pasiūlymą pasirinktame regione.

Kokios yra naujos Platformos funkcijos, kurių nėra instaliuojamoje versijoje?

Į naują versiją įtraukėme šias funkcijas:

  • kroviniai,
  • krovinių birža,
  • monitoringas,
  • nuolatiniai maršrutai su krovinių siuntėjais,
  • sąskaitos faktūros.

Naujų funkcijų sąrašas pastoviai plėsis.

Ar aš turiu pasirašyti naują sutartį dėl naujos Platformos naudojimo?

Ne. Naudotojas gali dirbti naujoje Platformoje pagal anksčiau sudarytą sutartį ir naudotis visomis biržos funkcijomis be apribojimų. Jums reikės tik patvirtinti papildomų funkcijų naudojimo kainoraštį, t.y. mikro mokėjimai.

Kiek kainuoja prieiga prie naujos Platformos?

Prieigos prie Platformos kaina už metus yra 1068 EUR + PVM. Už šią kainą naudotojas gali naudotis transporto birža, leidžiančia skelbti laisvų krovinių / transporto priemonių pasiūlymus Trans.eu bendruomenei ir sudaryti sandorius.

Papildomai yra apmokestinamos (mikro mokėjimų pavidalu) naujos paslaugos, kurios automatizuoja kelių transporto valdymą Trans.eu logistikos Platformoje. Atnaujintą kainoraštį rasite ČIA .

Ar jungiantis prie naujos Platformos keičiasi kaina?

Ne. Prieigos prie Platformos kaina už metus yra 1068 EUR + PVM.

Papildomi mokesčiai gali būti taikomi nesusijusioms su birža paslaugoms t.y. mikro mokėjimai. Daugiau informacijos apie mokesčius rasite: www.trans.eu.

Kodėl instaliuojama Trans.eu sistemos versija bus išjungta?

Instaliuojama versija jau technologiškai nebepalaikoma. Iki šiol naudojami sprendimai turi trūkumų palaikant ir plėtojant sistemą. Naujoji web versija suteikia galimybę pasiekti siūlomų sprendimų greitį ir stabilumą.

Kada tiksliai instaliuojama Trans.eu sistemos versija bus išjungta?

Trans.eu sistemos naudotojų perkėlimo procesas jau vyksta ir visi naudotojai yra iš anksto informuojami apie sistemos atjungimo datą. Sistema taip pat rodys pranešimus, informuojančius jus apie instaliuojamos versijos atjungimo datą. Mes rekomenduojame Jums susipažinti su web versija prie kurios galite prisijungti adresu: platform.trans.eu.

Ar galiu atsisiųsti kitą instaliuojamą versiją?

Mes nebeteikiame galimybės atsisiųsti mūsų sistemos instaliuojamos versijos. Rekomenduojame naudoti web Platformos versiją, kurią galima rasti: platform.trans.eu.

Ar galiu naudoti instaliuojamą versiją ir naują Platformą vienu metu?

Galimybė naudoti abi versijas tuo pačiu metu yra prieinama tik tiems naudotojams, kuriems dar neatjungta instaliuojama versija.

Vartotojams, kuriems jau atjungė instaliuojamą versiją bei naujiems vartotojams norintiems naudotis mūsų paslaugomis, web versija yra prieinama platform.trans.eu .


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)