(CargoON) Automatinės taisyklės

Atnaujinta 5/6/23 paviešinta Sylwia

Nauja Trans.eu Platforma atveria naujas galimybes surasti naujus partnerius, nereikia dėrėtys dėl pasiūlymų krovinių biržoje. SmartMatch algoritmas padės Jums įgyvendinti lūkesčius moderniai bei automatizuotai.

Automatinės taisyklės - kas tai?

Automatinės taisyklės yra geriausias būdas pritraukti vežėjus vykdyti užsakymus. Automatinių taisyklių dėka galite nuspręsti, kas ir kokia tvarka gaus iš jūsų krovinių pasiūlymus.

Automatinių taisyklių kūrimui nėra jokių apribojimų, todėl galite sukurti tiek, kiek jums reikia.
Sukurkite automatinę taisyklę vieną kartą ir ji bus automatiškai Jums siūloma, kai skelbsite krovinį su nurodytais reikalavimais.

Kaip pridėti automatinę taisyklę?

Kad pridėti automatinę taisyklę, reikia užpildyti trumpą formą. Įrašykite taisyklės pavadinimą, užpildykite pakrovimo ir iškrovimo vietos laukus bei krovinio informaciją.

Automatinės taisyklės pavadinimas yra matomas tik Jums ir Jūsų įmonės bendradarbiams - svarbu užvardinti ją taip, kad lengvai atpažinti.
Užpildykite formą atsižvelgdami į krovinio reikalavimūs. Kodėl tai svarbu? Taisyklė veiks teisingai, jei šie reikalavimai atitiks talpinamo krovinio reikalavimus, kurį norite paskelbti naudodami taisyklę. Pavyzdys: jei formoje nurodysite tikslų pakrovimo ir iškrovimo adresą (gatvė, numeris) Lenkijoje, tada turėsite pateikti tuos pačius duomenis talpindami krovinį.

Eikite į paskelbimo taisykles. Nuo Jūsų priklauso, kaip atrodys šio užsakymo publikavimas ir kokia bus jo tvarka bei ar naudosite visas, ar pasirinktas galimybes.

  1. Nuolatiniai maršrutai - nurodykite, jei esate sutarę dėl bendradarbiavimo su partneriais sąlygų (nurodytu maršrutu) ir ši informacija yra išsaugota modulyje „Nuolatiniai maršrutai su vežėjais“.
  2. Jūsų vežėjai - nurodykite, ar jūsų partneriai įeina į įmonių sąrašą, kurios galėtų atlikti šį pervežimą.
  3. Rekomenduojami vežėjai (SmartMatch) - nurodykite, ar norite, kad SmartMatch išmanusis algoritmas suderintų jūsų krovinio pasiūlymą su patikrintais vežėjais, ir nusiųskite jiems pasiūlymą.
  4. Krovinių birža - nurodykite, ar norite, kad jūsų pasiūlymas būtų patalpintas į Trans.eu krovinių biržą.

Nurodykite pagrindines taisykles - paskelbimo tvarką, pasiūlymų skelbimo laiką ir valiutą.

Parengtos taisyklės pavyzdys

Šis pavyzdys parodo, kaip atrodys krovinio talpinimas naudojant automatinę taisyklę:

Pirmiausia pasiūlymas bus patalpintas vežėjų grupei, pavadinimu Krasnodar - Maskva. Šios grupės vartotojai turės 30 minučių atsakyti - jei nė vienas iš jų neatsako, SmartMatch algoritmas pradės veikti ir išsiųs krovinio pasiūlymą vežėjams, kurie atitinka Jūsų reikalvaimus. Jei niekas daugiau neatsako, po 30 minučių pasiūlymas bus patalpintas į krovinių biržą.

Kiek laiko galioja taisyklė?

  • jeigu krovinys priimtas,
  • jeigu nei vienas iš gavėjų nesiunčia pasiūlymo arba pasiūlymas yra atmestas.

Automatinė taisyklė bus taikoma visada jeigu krovinio reikalavimai atitinka taisyklėje nurodytūs reikalavimūs.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)