(TFS) Náklady odesílatele

Aktualizované 29/7/21 podle Ania

Nová verze Trans.eu představuje moduly, které nejen systematizují práci, ale také umožňují rychlou orientaci v aktuálním stavu všech zaslaných přeprav. To je místo, kde můžete přidat nabídky nákladů a publikovat na Burze volných nákladů a vozidel nebo odeslat pro vybrané dopravce nebo spedice. Snadno a rychle.

Co je modul Náklady?

Modul Náklady je místo, kde budete mít přístup ke všem svým nabídkám přeprav, které jste zadali. Jeden pohled stačí, v jaké fázi je váš návrh.

Přidání nové přepravy na nové Platformě Trans.eu

Začněte tím, že přidáte nabídku přepravy. Vyplňte požadované informace a najděte dopravce. Nastavte způsob zveřejnění, aby vyhovoval vašim potřebám. Pokud se přeprava shoduje s jednou z vašich pravidelných linek, zveřejněte ho v souladu s jejími podmínkami. V ostatních případech se můžete rozhodnout, zda se má čekat na nabídky dodavatelů, nebo dát vlastní návrh.

Vyberte si, komu chcete poslat nabídku přepravy. První možností je skupiny dopravců. Vytvoříte je v modulu Dodavatelé. Pokud nemáte skupiny dopravců, použijte algoritmus. Nabídka nákladu bude zaslána společnostem, které se nejlépe hodí k vaší nabídce. Třetí možností je publikace na burze. Nabídka nákladu bude veřejná, ale lze o ní vyjednávat.

Vyberte dopravce, určete cenu a datum vypršení platnosti nabídky. Chcete-li dostávat nabídky od prověřených dopravců, použijte algoritmus SmartMatch. Publikujte nabídku přepravy a počkejte na odpověď dopravců. Všechny nabídky a jejich stav lze nalézt na jednom místě.

Jak jednat s dopravci?

  1. Nabídky mohou odmítny, přijaty nebo budou dále vyjednávány. Máte přístup k celé historii jednání.
  2. Nabídku přepravy lze také zrušit nebo kopírovat a re-publikovat.
  3. Po akceptaci nabídky od obou stran, můžete přejít ke zpracování objednávky.


Byl tento materiál užitečný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)