(TFF) Odeslané náklady speditéra

Aktualizované 29/7/21 podle Ania

Nová verze Trans.eu přináší moduly, které nejen systematizují práci, ale také umožňují rychlou orientaci v aktuálním stavu všech vašich přeprav - jak obdržených, tak již zveřejněných na burze. Informace o nabídkách přeprav, které vyžadují další zpracování, najdete v modulu Přijaté přepravy.

Co je modul Odeslané přepravy (náklady)?

Odeslané přepravy (náklady) je místo, kde máte přístup ke všem nabídkám přeprav, které jste zadali. Jeden pohled stačí na zjištění, v jaké fázi je váš návrh.

Přidání nové nabídky přepravy na Platformu Trans.eu

Začněte tím, že přidáte nabídku nákladu. Vyplňte požadované informace a najděte dopravce. Nastavte způsob zveřejnění tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pokud se nabídka přepravy shoduje s jednou z vašich pravidelných tras, zveřejněte ho v souladu s jejími podmínkami. V ostatních případech se můžete rozhodnout, zda se má čekat na návrhy dodavatelů, nebo dát váš návrh.

Vyberte si, komu chcete poslat nabídku přepravy. První možností je skupina dopravců. Skupiny dopravců je možné vytvořit v modulu Obchodní partneři. Pokud nemáte vytvořené skupiny dopravců, použijte algoritmus. Nabídka přepravy bude zaslána společnostem, které se nejlépe hodí k vaší nabídkce. Třetí možností je publikace na burze. Nabídka přepravy bude veřejná, zde se může vyjednávat.

Vyberte dopravce, určete cenu a datum vypršení platnosti nabídky. Publikujte nabídku přepravy a čekejte na na odpověď dopravců. Všechny nabídky a jejich aktuální stav lze nalézt na jednom místě.

Jak jednat s dopravci?

  1. Nabídky mohou odmítnuty, přijaty nebo dále vyjednávány. Máte přístup k plné historii jednání.
  2. Nabídku přepravy lze také zrušit nebo kopírovat a re-publikovat.
  3. Když obě strany akceptují nabídku přepravy, můžete přejít k zpracování objednávky.


Byl tento materiál užitečný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)