Online smlouva

Aktualizované 3/8/21 podle Krzysztof

Proč online smlouva?

Platforma Trans.eu je mnohem víc než jen Burza nákladů. Poskytuje vám nové příležitosti k získání zajímavých a bezpečných návrhů na spolupráci. Abyste mohli naši platformu plně využívat, musíte přijmout online smlouvu.

Co získáte?

  1. Schopnost přijímat návrhy na přepravu přímo od důvěryhodných dopravců a speditérů,
  2. Možnost trvalé spolupráce se spolehlivými dodavateli,
  3. Schopnost získávat náklady přímo pomocí speciálního algoritmu Platformy (SmartMatch), který vám automaticky nabízí nabídky spolupráce na míru.

Proč je to tak důležité?

Online dohoda zvyšuje vaši bezpečnost na platformě. Mimo jiné proto, že můžete navázat trvalou spolupráci s partnery, kterým důvěřujete.

Kolik to stojí?

Přechod na online smlouvu je zcela zdarma. Sazby pro využívání Burzy nákladů se také nemění. Za přijetí některých návrhů přeprav, které se jednoduše nemohly dostat do vaší společnosti ve staré verzi platformy, účtujeme pouze malý poplatek.

Jak to funguje?

Za prvé, spravedlivé - další poplatky jsou účtovány pouze v případě, že vaše společnost těží z nových funkcí. Pokud tedy provádíte transakce na burze nákladů (jako dříve) - nebudou účtovány žádné další částky. Pokud však přijmete nabídku, např. pomocí algoritmu SmartMatch - poté na vaši fakturu připočteme malý poplatek za úspěšnou transakci - zcela transparentní. Ceník za mikroplatby najdete zde. Výkaz všech vypočtených mikroplateb naleznete na kartě Fakturace a faktury na platformě Trans.eu.

Mikroplatby nejsou účtovány na Burze nákladů. Za používání Burzy nejsou účtovány žádné další poplatky.


Byl tento materiál užitečný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)