Zobrazení nabídek nákladů z burzy na Mapách

Aktualizované 29/7/21 podle Ania

Možnost zobrazit dostupné nabídky nákladů v Mapách urychlí vaší práci. Jedná se o výhodnou alternativou k prohledání burzy formou tabulek. Přidali jsme také možnost vyhledávání nákladu na trase - všechny aktuální nabídky budou viditelné na Mapách. To snižuje potřebu pracovat na více kartách nebo nastavit velkou vzdálenost vyhledávání ve filtrech v Burze nákladů.

Viditelnost nabídek nákladů z burzy na mapách - výhody:

Zobrazit tabulku se spoustou nabídek na burze není vždy nejvhodnější, zejména pokud hledáte na trase dokládku. To je důvod, proč nabízíme řešení, které může být užitečné - přístup k nabídkám nákladů na mapě.

Proč to stojí za vyzkoušení?

 • Na Mapách okamžitě uvidíte zadaná místa (nebo jak vede trasa) - stačí jeden pohled k přesnému určení polohy nakládky a vykládky;
 • je nabídka pro Vás? Můžete si prohlédnout její podrobnosti, vyjednávat nebo ji okamžitě přijmout;
 • pokud hledáte nový náklad, uvidíte na Mapách polohu a počet nabídek v dané lokalitě - můžete se rychleji rozhodnout, kam se vydáte.

Jak to funguje?

 1. Přihlaste se na Platformu Trans.eu a přejděte do modulu Mapy. Aby se Vám pohodlně pracovalo, velká se mapa se zobrazí v novém okně.
 2. Zadejte požadovanou lokalitu a klepněte na tlačítko „Hledat nabídku nákladu“ pro zobrazení všech nabídek dostupných na daném místě.
 1. Uvidíte počet dostupných nabídek a jejich distribuci. K získání relevantnějších výsledků můžete použít filtry.
 1. Pokud najdete zajímavý návrh, klikněte na něj v seznamu vlevo a přečtěte si jeho podrobnosti.
 1. Nabídku můžete přijmout nebo vyjednávat. Pokud vyjednáváte, pamatujte, že nabídka bude přemístěna. Najdete ji v modulu „Freights“.
 2. Můžete vyhledat náklad také na konkrétní trase - začněte zadáním své polohy.
 3. Klikněte na ikonu „nákladu“ umístěnou pod posledním bodem trasy a zadejte „Search on route“ (Hledat na trase).
 1. V případě potřeby můžete použít filtry. Tímto způsobem získáte výsledky, které vám umožní najít náklady nebo dokládky na trase. Hotovo!

Přejděte na Platformu Trans.eu a podívejte se, kolik nabídek na Vás čeká!


Byl tento materiál užitečný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)