(TFS) Monitoring Załadowcy

Zaktualizowano 18/6/20 przez Szczepan

Monitoring pojazdów ciężarowych to już standard. Dla załadowcy informacja o tym, kiedy dokładnie towar pojawi się na rozładunku może mieć ogromne znaczenie. Dlatego na nowej Platformie Trans.eu pojawił się moduł, dzięki któremu możesz w łatwy sposób poprosić zleceniobiorcę o nieudostępnienie monitoringu.

Jako zleceniodawca możesz wymagać od swoich podwykonawców monitoringu ładunków, a od teraz możesz sprawdzić, co dzieje się na trasie z bezpośrednio z poziomu Platformy.

Monitoring na Platformie Trans.eu

Jak utworzyć zadanie monitoringu?

Przejdź do modułu Monitoring i otwórz zakładkę Nowe. Po akceptacji oferty, na liście znajdziesz nowe zadanie, które możesz wysłać do przewoźnika. Po przyjęciu zadania monitoringu uzupełnia on dane frachtu. Od tego momentu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje z Twoim ładunkiem.

Monitoring na Platformie Trans.eu

W module Monitoring, w zakładce Zadania aktywne znajdziesz informacje o postępie realizacji zadania. Monitoring rozpocznie się na 30 minut przed załadunkiem.

Monitoring na Platformie Trans.eu

Informacje z monitoringu

Jeśli na trasie wydarzy się coś nieoczekiwanego, otrzymasz alert zawierający opis zdarzenia i informację o przewidywanym opóźnieniu. Szczegółową listę zdarzeń możesz prześledzić w nowym oknie. Znajdziesz tutaj informację o każdej aktywności związanej z realizacją przewozu.

Monitoring na Platformie Trans.eu

Sygnał wyłącza się, gdy pojazd wjedzie w strefę rozładunku oraz:

  1. po wyjeździe z ostatniej strefy operacji;
  2. w 30 minut po wjeździe do ostatniej strefy operacji, jeżeli pojazd jej nie opuścił;
  3. 24 godziny po terminie planowanej ostatniej operacji, jeżeli pojazd nie pojawił się w ostatniej strefie operacji.

Wtedy zadanie monitoringu zmienia status na zakończony.

Dzięki możliwości monitorowania ładunku, zyskasz szybki dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się z Twoim ładunkiem.

Monitoring na Platformie Trans.eu


Na ile ten materiał był pomocny?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)