TfF Frachty wysłane

Zaktualizowano 24/1/20 przez Krzysztof

Na nowej wersji Transa wprowadziliśmy moduły, które nie tylko systematyzują pracę, ale też pozwalają na szybką orientację w aktualnym stanie wszystkich Twoich frachtów - zarówno otrzymanych, jak i opublikowanych już na Giełdzie ładunków. Informację o tym, jakie zlecenia wymagają dalszej obsługi, czyli podjęcia współpracy z przewoźnikiem znajdziesz w module Frachty otrzymane.

Czym jest moduł Frachty wysłane?

Frachty wysłane to miejsce, w którym masz wgląd do wszystkich wystawionych przez Ciebie propozycji przewozów. Jeden rzut oka wystarczy, żeby sprawdzić, na jakim etapie jest Twoja propozycja.

Dodawanie frachtu na nowej Platformie Trans.eu

Zacznij od dodania frachtu. Uzupełnij wymagane informacje i znajdź przewoźników. Dostosuj tryb publikacji do swoich potrzeb. Jeżeli fracht pasuje do jednej z Twoich stałych tras, opublikuj go zgodnie z jej warunkami. W innych przypadkach możesz zdecydować czy poczekać na sugestie zleceniobiorców, czy  podać swoją propozycję.

Wybierz, do kogo wysłać fracht. Pierwszą opcją są grupy przewoźników. Tworzysz je w module Kontrahenci. Jeśli nie masz stałych przewoźników, skorzystaj z algorytmu. Fracht zostanie wysłany do firm najlepiej dopasowanych do ładunku. Trzecia opcja to publikacja na Giełdzie. Fracht trafi na giełdę, ale negocjować będziesz tutaj.

Wybierz przewoźników, określ cenę i datę ważności oferty. Opublikuj fracht i poczekaj na odpowiedzi przewoźników. Wszystkie oferty i ich statusy znajdziesz w jednym miejscu.

Jak prowadzić negocjacje z Przewoźnikiem?

  1. Oferty możesz odrzucić, akceptować lub negocjować. Masz dostęp do pełnej historii negocjacji.
  2. Propozycję frachtów możesz także anulować lub skopiować i ponownie opublikować.
  3. Gdy strony zaakceptują fracht, możesz przejść do obsługi zlecenia.


Na ile ten materiał był pomocny?